г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Основи спортивного харчування. Частина 3

 

Основи спортивного харчування. Частина 3

Уважно вивчаємо етикетку
 

1.    Кількість білка в порції

Якщо ви купуєте протеїновий порошок, зверніть увагу на таку інформацію, як кількість грамів білка в кожній порції. Багато хто пропускає цей крок, допускаючи один із двох варіантів: або всі порошки мають у своєму складі однакову кількість білка в 1 порції, або в дуже дорогому продукті білка точно більше, ніж у інших, більш дешевих. Не повторюйте цю помилку. Обов»язково перевірте, скільки білка міститься в порції продукту, це має бути указано на упакуванні. Тільки так можна переконатися в тому, що ви платите за протеїн, а не за рекламу.

2.    Порядок написання інгредієнтів на упаковці

Згідно правилу більшості країн всі компоненти продукту повинні бути перераховані в порядку  зменшення їх концентрації у продукті – від найбільшого до найменшого. Важливість подачі інформації таким чином стає ясною тільки тоді, коли ви починаєте вибирати конкретний продукт серед безлічі. Припустимо, два продукту однієї категорії за однаковою ціною, але один із них містить більшу кількість дешевого протеїну (це можна виявити, враховуючи, що більш дешевий протеїн вказаний вище по порядку, чим більш дорогий), виходячи із цього, легше зрозуміти який із продуктів цінніший. Крім того, важливо не потрапити на гачок маркетингової пропаганди, коли при описі цілком звичних компонентів використовується чудові ступені прикметників. Кухонна сіль – це просто сіль, proteineous avian nucleus extract – друга назва яєчних жовтків; всі сироваткові концентрати протеїну піддаються ультрафільтрації і містять мікрофракції, подібні альфа-лактальбуміну, бета-лактаглобуліну, лактоферіну і глікомакропептидам. 

3.    Кількість порцій в упаковці.

Зверніть увагу на кількість порцій в упаковці.  Щоб скоротити виробничі затрати, деякі компанії використовують  дешеві компоненти-напонювачі, щоб «забити» відерце. Таким чином, купуючи 2, 5 чи 10 фунтів чого-небудь, ви можете отримати значно менше чистого білка в тому відерці, чим якби ви придбали продукт більш шанованої на ринку компанії. Замість того щоб відмічати кінцеву вагу продукту, зверніть особливу увагу на кількість чистого протеїну у всьому контейнері. Можливо, навіть, прийдеться провести деякі не складні математичні розрахунки.  Порівняйте продукти таким чином: помножте кількість грамів протеїну, який міститься в 1 порції, на число порцій в упаковці. Наприклад, 24 г білка в кожній порції, в контейнері 80 порцій. Звідси, ви отримуєте 1920 г протеїну у всій упаковці. Зверніть увагу: ця формула в більшій ступені підходить для чистих протеїнових порошків. Білково-вуглеводні суміші, замінники харчування та інші продукти з підвищеним вмістом білка, які містять істотну кількість вуглеводів, жирів, вітамінів та інших компонентів, котрі займають своє місце.
 

4.    Продукт вироблений кимось чи для когось?

Багато компаній  не розробляють, не виготовляють, а буває, і не займаються дистрибуцією власної продукції. Вони або поміщають лейбл своєї фірми на упаковку загальної стандартизованої форми, або користуються послугами вторинних фабрик і лабораторій для створення унікальної формули. Звичайно подібна схема додає значні витрати на виробництво, яке в кінцевому рахунку оплачують клієнти. Фраза типу: «вироблено для..», «упаковано для..» свідчить про те, що продукт вироблений сторонньою компанією. Справжні виробники інвестують  у власне виробниче обладнання та забезпечення процедур контролю якості. Так що по можливості вибирайте продукцію, на якій написано: «вироблено…»
 

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМОК


В якості нової програми тренувань планування вживання білків спочатку може бути трішки незручним і, навіть, виснажливим процесом. Не лишайте цю важливу справу , ви самі зможете оцінити рівень своїх знань по правильному  прийому протеїнових продуктів. Ви почнете помічати реальні зміни у своїй продуктивності, швидкості відновлювальних процесів та покращенні спортивних показників через декілька тижнів. Нижче представлений персоналізований графік прийому протеїнових продуктів. Ви можете вибрати свій власний темп.


-    Переконайтеся в тому, що кожного дня виходить 1,5-2 білка на кожний кілограм ваги. Якщо ви займаєтеся дуже активно і намагаєтеся збільшити чисту м»язову масу чи слідуєте низько вуглеводній дієті, то вам потрібно вживати протеїн по максимуму.
-     Розподіліть загальну кількість білка в день більш, ніж на 4-6 прийомів їжі і перекусів. Слідуючи цьому, ви можете допомогти організму краще засвоювати амінокислоти на протязі дня та ночі.
-    Намагайтеся вживати  швидкодіючі білки зранку, за 1 годину до тренування і зразу після тренування , в якості альтернативи після тренування можна використовувати білково-вуглеводні суміші з підвищеним вмістом білка і протеїни,що повільно засвоюються – в проміжках між прийомами їжі і перед сном.
-    Прочитайте всі наклейки та етикетки на продукції, з якою збираєтеся працювати. Переконайтесь, що продукт брендовий, тільки так ви можете бути впевненими в тому, що отримуєте саме те, за що платите. 
-    Протеїн постачає до вашого тіла будівельний матеріал, але навіть найкращі його джерела не зможуть забезпечити ріст м»язів та сили без належних тренувань. Так що на рівні з правильною дієтою та використання спортивного харчування ви повинні регулярно та активно тренуватися, випивати багато рідини і спати принаймні 7 годин за добу. 

 

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх