г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Три здорових хіти схуднення

 

Три здорових хіти схуднення

Три здорових хіти схуднення - це хлібці, пророщені зерна і стевія.

 

Дієтичні хлібці

Характерна особливість цього продукту - відсутність у складі дріжджів і маргарину. Найбільш корисні хлібці, виготовлені шляхом екструзії - технологічного процесу, що дозволяє зберегти максимум корисних речовин у продукті при мінімальній термічній обробці. У складі хлібців-екструдерів - тільки зерна пшениці, ячменю чи гречки і сіль.

На другому місці - хлібці з перемелених зерен пророщеної пшениці. Наступні в нашому «рейтингу корисності» - хлібці із твердих сортів пшениці, вівсяної крупи і солі: їх випікають без застосування дріжджів. А ось хлібці, до складу яких входять пшеничне борошно другого сорту, житнє хлібопекарська обдирне борошно, пшеничні висівки, цукор, сіль, а також маргарин і дріжджі, купувати не варто. Не відрізняючись за складом від звичайного хліба, вони навіть перевищують його за ступенем калорійності!

Протягом дня дозволяється з'їдати не більше 50 г дієтичних хлібців, або половину стандартної стограмовій пачки. Їх не можна їсти всухом'ятку: ідеальне поєднання - хлібці з нежирним сиром.

Живлющі злаки

Наступний хіт схуднення - пророщені зерна пшениці, жита, вівса. При пророщування пшеничних зерен в них активізуються цінні ферменти - ензими. Розщеплюючи поживні речовини, вони сприяють утворенню оптимального співвідношення амінокислот, найпростіших цукрів і жирних кислот. А кількість вітамінів Е, С і групи B збільшується в кілька разів! У пророщенном вівсі міститься багато кальцію, фосфору, цинку, калію, магнію, йоду. Чимало цінних мікроелементів знаходиться і в зернах жита. Потрібно з'їдати по 2 столові ложки (50 г) пророщених зерен на день. Їх можна додавати в салати: злаки прекрасно поєднуються з помідорами, буряками, морквою, авокадо. Піддавати пророслі зерна термічній обробці не рекомендується.

Медова трава

Таку назву стевія отримала за свої смакові якості: не дарма цю лікарську рослину визнано найсолодшим на землі! У складі стевії міститься маса корисних речовин: мінералів, вітамінів A, C, E, амінокислот, ефірних масел, а також пектинів і антиоксидантів. Одна 100-мілліграмова пляшечка екстракту стевії замінює 1 кг цукру, або місячну норму. При цьому замість 40 ккал ми отримуємо всього 18-20 ккал.

Але головна цінність стевії полягає в тому, що, на відміну від цукру, вона не викликає стрибків інсуліну в крові. А адже саме інсулінові коливання сприяють виникненню діабету і ожиріння. У продажу, крім настойки, можна знайти листя стевії і препарат стевії в таблетках.

Стевія чудово піддається термобробітку. Її можна сміливо додавати в каші замість цукру, пекти з неї кекси, печиво.

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх