г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Калорії

 

Калорії

Багато людей, мріючи схуднути, вдень і ніч підраховують калорійність свого харчування. Однак йдуть роки, а зайві кілограми нікуди не йдуть. Рахувати калорії треба, якщо ви стежите за своєю вагою.  Але і треба знати, як правильно потім використовувати цю інформацію. І як грамотно збалансувати раціон. Якщо діяти безграмотно, можна зменшити калорійність свого раціону до небезпечного рівня для здоров'я, але при цьому залишитися з усіма зайвими кілограмами.

Калорійність - це тільки енергетичний показник харчування. Обов'язково потрібно враховувати і якісний показник, а саме споживання збалансованого кількості білків, жирів і вуглеводів. 

Рекомендований розподіл в добовому раціоні: 
білки 15-20%, жири 30%, вуглеводи 50-55% - добова норма калорійності.

Розмір порції нічого не говорить про її калорійності. Ви можете з'їдати більше, не обмежуючи себе, просто потрібно вибирати інші продукти. 
Калорії- це одиниця енергії, яка несе в собі будь-який продукт. Потреба організму в енергії є найголовнішою. 100% енергії людини (приблизно 1500 калорій) необхідно для забезпечення трьох важливих функцій в організмі: 

1. Основний Рівень Метаболізму - 60%. Це число калорій, необхідних тілу для виконання базових повсякденних функцій (циркуляція крові, дихання, скорочення м'язів, підтримку температури тіла і робота мозку). Це число відображає ту кількість калорій, яке необхідно споживати тільки для того, щоб жити. 

2. Додаткова Харчова Енергія - 25%. Це число калорій, необхідних для управління процесами перетравлення, всмоктування і метаболізму їжі. Якщо цієї енергії не вистачатиме організму, тоді порушиться обмін речовин. І як наслідок - порушення травної системи, запори, хвороби шлунка, дисбактеріоз кишечника. 

3. Фізична активність - 15%. Кількість калорій, необхідних для тієї чи іншої фізичної активності різна. Усе також залежить і від тривалості, і від інтенсивності.

Саме правильний баланс між споживанням калорій і їх спалюванням є безпечним і здоровим способом контролю своєї ваги. Тому, якщо ми надмірно скоротимо кількість кілокалорій (наприклад, нам на добу необхідно 1500 ккал, а ми знизимо раціон до 600 ккал), то спровокуємо порушення обміну речовин. І сильно нашкодимо своєму здоров'ю. У нас можуть з'явитися вугрі на обличчі, почне випадати волосся, почнуть кришитися зуби, можуть бути проблеми навіть з нервовою системою - безсоння, нервові зриви, депресії. 

Не споживши потрібну кількість калорій, ви самі вбиваєте свій організм.

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх