г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Казеїнові, молочні, яєчні та змішані протеїни

 

Казеїнові, молочні, яєчні та змішані протеїни

Казеїнові протеїни.

На долю казеїна в молоці припадає 80 % білка, що дозволяє називати його домінуючим молочним білком. Часто його називають повільно діючим, так як казеїн  перетравлюється і поглинається організмом набагато повільніше, ніж білки сої чи сироватковий білок – один із двох головних молочних білків.  Особливо ефективним є вживання казеїну перед сном, а також на протязі будь-яких інших тривалих періодів без звичайної їжі. Його отримують за допомогою мікрофільтрації  і тому він не руйнується і зберігає свої природні структурні властивості. Це самий повільний за часом засвоєння казеїн, ним ви зможете підживити свої м»язи на протязі 5-6 годин.

Молочні протеїни.

Молочні білки привабливіше, чим ви могли собі уявити: молоко (обезжирене) проходить процес  очищення (фільтрації) від бактерій, лактози і мінеральних солей. Далі очищений молочний білок просушується в спеціальних сушках при низькій температурі. Молочний порошок, розбавлений водою, містить приблизно 20% сироваткового білка і 80% міцелярного казеїна, таким чином, майже нічим не відрізняється від молока. Такі протеїни являються середніми за часом засвоєння організмом.

Яєчні протеїни.

Запитайте любого дієтолога, що саме, на його думку, являється найкращим джерелом білка. Напевно яйця будуть на початку списку, який він вам запропонує.  Дійсно, більшість книжок та дієт по харчуванню називають яйця «золотим стандартом» серед якісного білка. Сперечатися з тим, що в яйцях є всі необхідні амінокислоти, ще і у величезній кількості , ми не збираємося. Тому яєчний білок рекомендується як найкраща альтернатива сироватці, казеїну і комбінованому молочному білку для людей з алергією на молоко чи непереносимістю лактози.

Змішані (багатокомпонентні) протеїни. Якщо вам вдається добитися хороших результатів, приймаючи один вид білка, то це безперечно той шлях, яким вам потрібно слідувати. Однак, комбінуючи швидкі, середні і повільні протеїни в одному міксі, ви можете добитися ще більших результатів.

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР. Покупка протеїнів не є проблемою, але недооцінювати значення цього процесу не варто. Не маючи певних знань, ви можете купити зовсім не те, що вам треба. Найгірше, що результати вживання неправильно підібраного білка можуть розчарувати вас. В принципі, їх може не бути взагалі. Тип статури, вид фізичного навантаження, а також види білків в самому продукті, його склад в порції, наявність чи відсутність певних вуглеводів, жирів, вітамінів, мінералів, амінокислот та інших інгредієнтів у продукті, який може бути придбаний, - це саме ті питання, в яких розібратися самостійно досить важко.  Ви можете уникнути цієї проблеми, якщо запам»ятаєте наступні правила.

Спробуємо визначити кількість, яка вам потрібна.  Для більшості людей 1г білка на кожний кілограм ваги в день – найбільш підходящий варіант. Ті, хто має намір набирати суху м»язову масу , потребують 1,5 - 2 г білка на кілограм ваги. Якщо ваша ціль зниженна ваги, вам потрібно 2-3 грами білка на кілограм ваги в день, так як деякі із амінокислот будуть спалені в якості топлива.  В будь якому випадку це кількість всього білка, який ви вживаєте на протязі дня. Більш того, щоденне вживання білка повинно бути розділене на 4-6 прийомів їжі для кращого засвоєння.  Якщо ваш раціон в основному складається із м»яса, риби, птиці, яєць і молочних продуктів, то вам потрібно буде менше протеїну у вигляді порошкових сумішей. Вегетаріанці, котрі вживають багато крохмалистих продуктів, повинні використовувати продукти з високо протеїновими формулами.

Визначтеся з тим, що дозволяє ваш бюджет і розпорядок дня.

При виборі одного виду протеїну можливо більш точно спрогнозувати результат. Але в ідеалі для кожного виду білка існує свій час прийому. Ви можете використовувати швидкодіючий сироваточний білок зранку на голодний шлунок, за 1 годину до тренування і зразу після нього. В якості альтернативи сироватковому білку після тренування, ви можете використовувати продукти із серії «білково-вуглеводних сумішей» з підвищеним складом білка, повільно перетравлюваний яєчний чи соєвий протеїн в перервах між прийомами їжі і казеїновий білок перед сном.

Зробіть свій вибір і не відхилятися від нього якийсь час.

 Щоб домогтися реальних результатів, ви повинні вживати підібрану суміш протеїнів або окремий вид протеїну на протязі, принаймні, 60 днів. Після декількох місяців оцініть результат і у випадку необхідності внесіть  корективи в свою схему спортивного харчування. Можете спробувати додати інші види білку, збільшити чи зменшити кількість або повністю перейти на інший тип продукту. 

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх