г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Боротьба з надмірним апетитом

 

Боротьба з надмірним апетитом

Порція, яка вміщається в наш шлунок - це дві долоньки. Якщо ви з'їдаєте вдвічі більше і ще не відмовилися б від бутербродиків - ваш шлунок вже розтягнутий. Проблема переїдання відбувається через те, що наш організм так влаштований, що сигнал про те, що людина сита, доходить до мозку лише через 15 хвилин після заповнення шлунка. І виходить, що шлунок наш заповнений, але поки мозок про це не знає, нам здається, що ми ще хочемо їсти. І завдяки еластичності стінок шлунка ми можемо за ці 15 хвилин вмістити в себе ще таку ж порцію їжі. 

Якщо переїдати регулярно, то стінки шлунка розтягнуться, а значить, сигнал про насичення буде відправлений у мозок лише тоді, коли вдвічі більший шлунок наповнитися їжею. І все б нічого, але ви будете з'їдати вдвічі більше, ніж вам необхідно, і у вас почнуть з'являтися жирові відкладення - ви будете товстіти! 

Щоб розтягнути шлунок, достатньо трьох чотирьох днів - максимум тижня. Багато хто знає, що після нового року або паски, щоб наїстися треба з'їсти більше звичайного. Але і щоб повернути шлунок в нормальний стан досить одного тижня. А через місяць правильного харчування вам вже і хитрощі не знадобляться - ви просто станете наїдатися меншими порціями

Випиваючи склянку води перед їжею, ми частково заповнюємо наш шлунок - в нього влізе менше їжі. А завдяки шоколаду сигнал про ситість надходить у мозок швидше. Справа в тому, що глюкоза, що міститься в шоколаді, починає вбиратися в кров, ще перебуваючи в роті, тому не потрібно чекати 15 хвилин, поки він потрапить в шлунок, і той дасть сигнал у мозок. У підсумку з'їдаємо менше, насичуємося швидше. Але тут головне воду випити до їжі і хвилин за 15, якщо ж пити воду під час їжі, вона просто розчинить шлунковий сік, і їжа буде перетравлюватися повільніше.

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх