г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Сироватковий протеїн

 

Сывороточный Протеин

Трохи про протеїни

Навряд чи хтось буде заперечувати важливість білкового харчування для силових атлетів. Були часи, коли для отримання необхідної кількості білка, доводилося у величезній кількості з'їдати яйця, м'ясо, випивати літрами молоко, а також використовувати в раціоні дитяче харчування і сухе молоко. Далеко не завжди ваш шлунково-кишковий тракт здатний впоратися з великою кількістю білкової їжі, лімітується це кількістю травних ферментів, які виділяє підшлункова залоза, плюс до всього ряд білкових продуктів має свої особливості, які можуть впливати на травлення.

На сьогоднішній день доцільніше використовувати в раціоні харчування спеціалізовані білкові суміші, які попередньо очищені від жирів і лактози, а також місять у своєму складі необхідні травні ферменти, які полегшують роботу шлунково-кишкового тракту. За останні два десятиріччя стався справжній прорив в області виробництва висококласних протеїнів (білків), з'явилися новітні технології очистки білка , протеїни почали випускатися в більш зручному упакуванні і з чудовим смаком. Численні дослідження показали, що білок в організмі грає важливу роль , приймає участь у синтезі структурних білків тіла, наприклад м'язів, шкіри, волосся, використовується в синтезі таких анаболічих гормонів, як гормон зросту, інсулін. Крім того, харчовий білок приймає участь в синтезі транспортних білків крові, а при правильному включенні в дієту, сприяє зниженню ваги.

СИРОВАТКОВІ ПРОТЕЇНИ

На сьогоднішній день сироватковий протеїн лідер серед білків. Це пояснюється наступним: сироваткові білки швидко і легко перетравлюються ( отже, являються швидкодіючими). В них присутні всі незамінні амінокислоти (ЕАА), включаючи 3 амінокислоти з розгалуженим бічним ланцюжком (ВСАА), плюс до всього співвідношення амінокислот в сироваткових білках максимально близьке до білків людського організму, а також вони містять біологічно активні пептиди, які грають важливу роль у зміцненні імунітету. Крім цього у них міститься велика кількість амінокислоти цистеїну, яка приймає участь у виробленні потужного антиоксиданту глутатіону. Сироватковий білок – один із двох головних молочних білків, на його долю припадає близько 20% білка в молоці.

Основні способи отримання сироваткових білків.

Ультрамікрофільтрований концентрат сироваткового білка (WPC). Концентрат сироваткового білка WPC отримують шляхом ультрафільтрації молочної сироватки, зменшуючи об'єм на 20% від початкового об'єму. Отриманий розчин ретельно просушують, щоб отримати порошок. Концентрат сироваткового білка містить від 35 до 85% чистого білка по сухій вазі. WPC багатий природними, біологічно активними пептидами. Все більше і більше наукових досліджень  показують, що ці біологічно активні пептиди можуть грати ключову роль в регуляції апетиту, підвищенні імунної функції, нейтралізації вільних радикалів, а також безлічі інших функцій, які сприяють зміцненню здоров»я.

Мікрофільтрований ізолят сироваткового білка (CFM). Отримують із концентрату сироваткового білка, ізолят сироваткового білка – найчистіше джерело білка на ринку, концентрація якого може доходити до 88%. В процесі отримання ізолятів видаляється майже весь непотрібний жир і лактоза, завдяки чому цей продукт без ризику можуть вживати навіть люди, організм яких не переносить лактозу.

Гідролізований сироватковий білок.

Отриманий в процесі фільтрації концентрат чи ізолят сироваткового білка може бути оброблений травними ферментами (гідролізований). Іншими словами такий продукт розщеплений на ді-  і трипептиди, тобто фактично являється частково перетравленим. Цей продукт відрізняється самою високою швидкістю засвоєння, а, отже, і самою високою швидкістю підвищення амінокислот у крові. Відмінно підійде для людей, які мають проблеми з травленням, а також тих, які активно набирають суху м'язову масу. Гідроліз сироваткового білка є дуже дорогим процесом, що робить цей продукт одним із найдорожчих. 

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх