г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Зайва вага

 

Зайва вага

Велика кількість людей страждають від надмірної ваги через те, що вони вживають більше їжі, ніж потрібно, ніж їх організм здатний переварити. У рідкісних випадках винні свята, коли просто неможливо відмовитися від соковитого шашлику або весільного торту, але найчастіше причиною щоденного поїдання великих порцій є розтянутий шлунок.

Часто буває, що за обідом ми їмо корисної їжі дуже мало, але набираємо вагу  через любов до ласощів. Всі ці солодощі ніяк не можна назвати здоровою їжею. Найчастіше це чіпси,шоколадні батончики,тортики, печиво, морозиво – найлютіші вороги нашої фігури і здоров’я. Ми любимо побалувати себе не яблучками або соковитими морквинами, а продуктами які містять швидкі вуглеводи – це ті вуглеводи, які моментально дають сигнал до вашого мозку про те, що ви поїли. Але проблема в тому, що ефект не довготривалий. Коли ви перекусили, мозок моментально  отримав сигнал, що ви вже ситі, але пройде пів години і почнеться знову відчуття голоду, адже шлунок майже порожній. І ви знову перекушуєте, потім все повторюється.

Ми даємо нашому організму набагато більше їжу, ніж він цього потребує для нормальної життєдіяльності, а всі надлишки в результаті осідають складками жиру на вашому тілі.Причиною може бути стрес. Багато хто помічав, як після сварки з чоловіком, складного трудового дня, складання іспиту ми відчуваємо непереборне бажання побалувати себе тим, що найбільше любимо в нагороду за всі наші муки. Таким чином, ми заїдаємо стрес

 

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх