г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

3 способи, які допоможуть спалити жир!

 

3 додаткових способи, які допоможуть спалити жир!

Потрібна допомога щоб втратити вагу?

Тут знаходяться 3 ключові поради для спалювання жиру від експертів.

1. Більше спати

Melanie  McGrice, від Асоціації дієтологів Австралії, говорить, що втомлені люди мають менше шансів займатися.

"Людина починає думати про привід, щоб не піти в спортзал. Ми знаємо, що нестача сну знижує виробництво лептину, який є гормоном, який допомагає нам знати, коли припинити їсти, і ми знаємо, що це збільшує виробництво з греліну, який є гормоном, який підвищує апетит," McGrice попереджає.

2. Медитуйте!

Якщо у вас стрес, ви втрачаєте жир важче. "Стрес виробляє гормон кортизолу, який запускає в мозку хімічний нейропептиди Y, який збільшує тягу до їжі, і високий рівень кортизолу змушує нас триматися черевного жиру", каже O’Neil. "Я бачив дуже хороші результати втрати ваги, коли люди позбавляються від стресу і їх напруга спадала. Це як кортизол висів на всьому жир і коли кортизол був знижений ворота відкрилися, і жир витік".

3. Їжте більше білка

Ось де протеїнові коктейлі вступить у свої властивості. Іншими словами, більш висока частка калорій в протеїнових коктейлях використовується тільки, щоб переварити його.

"Термогенез в основному виробництво тепла тіла", пояснює McGrice. "Термо, відноситься до температури, і генезис до виробництва. Так що якщо ви думаєте про тіло як про машину, коли вона працює і активно виробляє тепло то вона спалює кілоджоулі. Так же і наш організм, за допомогою термогенезу перетравлює їжу".

Але будьте обережні з "термогенними підсилювачами», які часто стверджують, що стимулюють втрату жиру. "У широко поширених  напоях і продуктах, орієнтованих на зменшення жиру і збільшення метаболізму не має потрібних речовин", говорить Matt O’Neil, ЛФК і дієтолог.

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх