г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

7 способів визначити чи ростуть ваші м'язи

 

7 способів швидко визначити ростуть твої м'язи або ти даремно витрачаєш час

Приємно виконувати таку роботу, коли результати видно одразу. 


Після нашої статті ти зможеш точно визначити, приносять вправи, які ти виконуєш, користь чи попросту тринькаєш свій дорогоцінний час. Поява цих сигналів говорить про те, що твої м'язи працюють з максимальною загрузкою. Їх відсутність – тривожний знак того, що тобі варто подумати про нову програму тренувань.

 

 

1.    Ти відчуваєш, що вправи впливають саме на ті м»язи, яким вони адресовані.
Виконуючи перший підхід, ти можеш відчути деякий дискомфорт у суглобах. Але при наступних підходах він має повністю зникнути. Після цього ти повинен помітити напругу безпосередньо в м'язх, які тренуєш. 


2.    У тебе не з'являється відчуття голоду.
Гірше за все, якщо під час тренування тобі не хочеться їсти. Це свідчить, що рівень глюкози в твоїй крові падає, точніше, запас м'язового глікогену витрачається так швидко, що в якості палива ти ось-ось почнеш використовувати м'язовий білок. Якщо джерелом енергії стає м'язовий білок,  м»язова маса не росте, а навпаки, зменшується, таке тренування, звісно ж, не дасть нічого доброго.


3.    В твоєму тілі відчувається втома, але не розбитість.
М'язи самі підкажуть тобі, наскільки ефективно ти їх тренуєш. До судорог схильні стомлені м'язи, а частіше групи невеликих м»язів. Наприклад, якщо після вправи для верхньої частини тулуба ти, розчісуючись, відчуваєш легке тремтіння в руці, це означає, що м'язи отримали велику нагрузку і перевтомилися. 

4.    Твої м»язи помітно накачуються
Вже після декількох підходів м'язи, на які направлена вправа, повинні збільшитися в об'ємі і набути твердості. Це накачка – саме приємне відчуття із всіх, які можна відчувати у залі. Результати твоїх зусиль очевидні – твоя зовнішність змінюється у потрібному напрямі. 
Крім того, ріст м'язів має важливе фізіологічне значення: вправи, які викликають приток крові у м'язи, сприяють накопиченню молочної кислоти, яка допомагає організму виробляти соматотропін. Цей гормон росту стимулює нарощування м'язової маси. Так як даний процес протікає за рахунок споживання енергії жирів, одночасно з ростом м»язів зменшує об'єм жирових клітин.

5.    Від підходу до підходу твоя сил практично не убуває.
Ця обставина свідчить про три позитивних момента: 1) ти правильно вибираєш тренувальну вагу; 2) в інтервалах між підходами ти встигаєш відпочити; 3) твій організм нормально забезпечений енергією. Але якщо від підходу до підходу твоя сила стрімко падає, значить, ти багато чого робиш неправильно: недостатньо розминаєшся, користуєшся досить великою тренувальною вагою або виконуєш підходи в дуже швидкому темпі – для більшості вправ достатньо, щоб тривалість відпочинку між підходами складала 1-2 хвилини.

6.    Після тренування в тебе піднімається настрій.
Виходячи зі спортзалу, ти повинен перебувати в злегка ейфорійному стані. Всі проблеми відступають на задній план, ти відчуваєш душевний підйом. Спеціалісти також вказують, що фізична активність призводить до покращення інтелектуальних здібностей в перші години після тренування. Правда, це тимчасовий ефект.

7.    Ти з нетерпінням чекаєш наступного тренування
Якщо досягнутий у ході тренування прогрес очевидний, в тебе з»являється впевненість, що через тиждень ти доб»єшся ще більш високих результатів. Запиши показники тренувальної ваги і кількість повторів, з якими тобі вдалося справитися. Мотивація може бути настільки високою, що ти навіть забажаєш заздалегідь визначити нагрузку для наступного разу. Все це служить фундаментом для твого чергового успіху. 

14.12.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх