г. Вишневое, ул. Святошинская, 40Б, магазин "СпортБРО"
(093)767-21-40 (068)717-27-07
Войти:
loading
корзина В корзине 0

Незабаром відкриття фітнес бару

 

Незабаром відкриття фітнес бару

Фітнес-бар - це можливість зарядитися енергією до тренування або відпочити після вправ.

Для підвищення ефективності занять потрібно правильно харчуватися, додаючи в раціон велику кількість білка, амінокислот та вітамінів.

А також можна відпочити та набратися сил після важкого дня, випивши чашку кави, трав’яного чаю, стаканчик фрешу, молочного коктейлю, скуштувати смачне морозиво, придбати цінні рекомендації щодо спортивного харчування і харчових добавок.

Наш клуб допоможе не тільки зробити тіло красивим, але і навчить дотримуватися дієти, зробить все, щоб такий режим став максимально приємним.

Асортимент нашого фітнес бару очікується досить різноманітний.

Деталі за телефонами:  (093)088-00-11,  (096)088-00-11

Фітнес-бар буде знаходитись в СК "Олімп" за адресою: м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б

 

  • Питна вода - призначена для вимивання з ваших м'язових волокон продуктів обміну речовин, що утворюються під час фізичного напруження . Питну воду дозволяється вживати всім без обмежень.

  • Свіжовичавлені соки - це скарбниця вітамінів і мікроелементів, які потрапляють прямо в наші клітини, не витрачаючи сили нашого організму на засвоювання клітковини і харчових волокон.

  • Трав'яні чаї, для схуднення, тонізуючіі, каркаде, ройбуш, мате - всі ці чаї чудово допомагають втамувати спрагу, а також зміцнити ваші спортивні досягнення.

  • Особливий розділ в меню нашого фітнес-бару «Олімп» представляє спортивне харчування. Наші інструктора допоможуть вам вірно підібрати спортивну їжу, щоб ви змогли наростити і зміцнити свою м'язову масу тіла.

  • Спортивні коктейлі: протеїнові (білкові) і гейнерние (високо вуглеводні). Протеїнові коктейлі містять у собі 70-90% білка і допомагають наростити ваші м'язи. Високо вуглеводні коктейлі (15 - 30% білка і 50-80% вуглеводів) - наповнюють ваш організм енергією для більш інтенсивних фізичних навантажень.

 

06.06.2014


Оставить свой комментарий.


Внимание! Перед тем как добавить коментарий необходимо авторизоваться!
© 2017 СпортБРО. Все права данного сайта защищены.
СпортБРО - продажа спортивного питания, спортивных тренажеров

Вверх